Olśniewająca Korea, w którym miejscu tkwi sekret?

Z pewnością Korea Południowa to teraz jeden z najbardziej bogatych krajów na świecie. Chociaż naturalnie sąsiad Korei Południowej, czyli Korea Północna jest o wiele biedniejszym państwem. W którym miejscu w takim razie tkwi sekret Koreańczyków z Południa? Z pewnością nie jest tak, iż mieszkańcy Korei Południowej są wielokrotnie inteligentniejsi, aniżeli ludzie z Północy. Po prostu po wojnie, Korea Południowa dostała wielką pomoc od Zachodu, a zaś Korea Północna od ZSRR i Chin. To bardzo dobrze pokazuje, iż gdyby przykładowo Polska jednak jakimś cudem nie zostałaby wcielona w ręce Stalina, żylibyśmy w bogatym i nowocześniejszym państwie, niż dzisiaj.

Zresztą wystarczy porównać Seul – a więc stolicę Korei Południowej z miastami w Korei Północnej. Przepaść jest ogromna, a więc ogólnie ci wszyscy Koreańczycy z Południa wiedzą, iż w ciągu najbliższych lat złączenie obu państw jest niemożliwe. Przecież sam aparat urzędniczy w Korei Północnej liczy kilka milionów ludzi. Innym sekretem Korei jest to, że to przepiękny kraj. Chociaż wielu ludzi może sobie myśleć, że Korea to tylko i wyłącznie gigantyczne miasta, to jednakże trudno się z tym zgodzić. Korea to niewielki kraj, ale ma do zaoferowania sporo atrakcji. Jeżeli w takim razie chcesz odwiedzić ten kraj, musisz wiedzieć, iż Korea Południowa jest niezwykle. Tak przynajmniej sądzi większość tych osób, które odwiedziły Koreę.

https://anonserek.pl/porady

about author

admin

related articles

Kategorie

Publikacje:

  • spanie nad morzem, noclegi, kwatery, tutaj znajdziesz tanie pokoje nad morzem dla rodzin z dziećmi i z wyżywieniem. z nami spędzisz najlepsze wczasy i noclegi