Poznawaj urokliwe zakątki Skandynawii!

Dla wielu osób, w tym także Polaków, Skandynawia ogólnie wydaje się być rajem. Naturalnie Dania, Norwegia i Szwecja są bogatymi krajami, lecz nie jest powiedziane, iż na przykład Szwecja ma wyłącznie same atuty. Warto jednakże tutaj skupić się bardziej na plusach Skandynawii. Bo w końcu Skandynawii dużo nie brakuje do raju… Może załóżmy, iż poznawanie uroków Skandynawii rozpoczniemy od Norwegii. Do tego kraju lata z naszego kraju sporo bezpośrednich samolotów, więc możemy zamówić bilet lotniczy do Oslo albo Stavanger za relatywnie atrakcyjne pieniądze. Załóżmy więc, iż lecimy do Stavanger! Niewątpliwie Stavanger jest ładnym miastem.

To stolica norweskiego przemysłu naftowego, zatem na ulicach miasta można zauważyć często przepych. Niedaleko Stavanger jest także dużo ciekawych atrakcji turystycznych. Ze Stavanger z pewnością warto jechać do Oslo, czyli stolicy Norwegii. Można śmiało powiedzieć, że Sztokholm oraz Kopenhaga są piękniejsze, aniżeli Oslo, chociaż na pewno Oslo nie jest nieciekawe. Z Oslo warto pojechać do Bergen, jednego z najpiękniejszych miast w Skandynawii. Nie można również zapomnieć o Danii i Szwecji. Piękne są w szczególności Kopenhaga i Sztokholm, lecz Goteborg i Malmo czy Odense też zasługują na naszą uwagę. To naturalnie tylko przykład, Skandynawia to spory obszar, a więc można odnaleźć w niej dużo interesujących miejsc.

https://anonserek.pl/potencja

about author

admin

related articles

Kategorie

Publikacje:

  • wszystkich szukających relaksu i wakacyjnego wypoczynku zapraszamy na wspaniałe wakacje nad morzem oferujemy pokoje i domki nad morzem, wspaniałe dla rodzin z dziećmi
  • Balance Oil Zinzino BalanceOil Vegan Zinzino